13. NEDJELJA KROZ GODINU 28. lipnja 2020.

U srijedu 24.lipnja, proslavili smo sv. Ivana Kristitelja, zaštitnika općine.

Zahvaljujemo svima koji su doprinijeli i pomogli u organizaciji slavlja. Zahvaljujemo donatorima, kuharima, poslužiteljima. “Kad se male ruke slože sve se može”

U utorak 30.6., mladomisnici Zagrebačke metropolije slave Mladu misu u Karmelu u 15h, zato toga dana neće bit mise u 7.30.

U četvrtak susret čitača u 20h.

U petak, 3.7. je blagdan sv. Tome apostola. Svečanije slavimo na večernjoj Misi.

U nedjelju, 5.7. blagdan – sv.Ćiril i Metod – zaštitinici Europe i naše Hrvatske franjevačke provincije.

Kroz ljetno vrijeme (srpanj i kolovoz) mise su u župnoj crkvi po redovitom nedjeljom rasporedu.

Uredovno vrijeme Župnog ureda kroz srpanj i kolovoz:

Utorkom i petkom: 9,00 – 10,00 i 17,00 – 18,30 sati.

Subotom: 9,00 – 10,00 sati. U slučaju bilo kakve potrebe, slobodno nas telefonski kontaktirajte u svako doba.

Dragi vjernici,

neka nam i kroz ljetno vrijeme u središtu naših nedjelja bude sveta misa.

Nemojmo zaboraviti na Božju zapovijed: “Spomeni se da svetkuješ dan Gospodnji!”

Još jedna obavijest i zahvala:

Naša s. Vesna premještena je u Vareš u BiH. Ona ovog tjedna odlazi, zato joj ovom prilikom iskreno zahvaljujemo na svakom uloženom trudu u odgoju školske djece, svakoj požrtvovonosti koju je uložila svirajući na misama i molitvenoj zajednici, na svoj ljubavi koju je utkala u pripremi prvopričesnika.

1. Vesna, Bog neka te prati i čuva na tvome putu.

Katolički tisak: Glas Koncila, Brat Franjo, Glasnik SiM,