13. NEDJELJA KROZ GODINU

Published by Marko Kruljac on

U utorak je svetkovina sv. Petra i Pavla. Glavna proslava je u Ivanić Gradu a svečanu Misu u 10 sati predvodi naš fra Zvonimir Križanović.

Kod nas toga dana je svečana sveta Misa navečer u 19 sati.

Ovaj tjedan će se skupljati takozvani “Petrov novčić” koji se šalje u Rim. Materijalna podrška kojom dodatno potpomažemo nastojanja Pape Franje u njegovom dragocjenom pontifikatu. Priloge možete staviti u kasicu pod korom.

U srijedu, 30. lipnja u Karmelu neće biti Mise ujutro nego će biti u 15 sati. Predvode je Mladomisnici zagrebačke metropolije. Sestre pozivaju one koji žele doći.

U subotu, 3. srpnja je blagdan sv. Tome apostola i svečanije slavimo na večernjoj Misi.

U subotu, 3. lipnja: Hodočašće Majci milosti na TRSAT

Polazak će biti u 6,00 sati ovdje od naše crkve. Po završetku hodočasničkog programa na Trsatu ide se na more gdje će biti prigoda za odmor i kupanje ako nas vrijeme posluži. Cijena je 100 kuna.

Naši ministranti, frama i zboraši ako žele ići, za njih je cijena u pola manja.

Javiti se možete do srijede navečer. Mjesto se rezervira uplatom u župnom uredu u uredovno vrijeme u utorak i srijedu.

U sljedeću nedjelju je skupština OFS-a poslije podne u 16:30 sati.

Podsjećamo, 11. srpnja (za dva tjedna) je Mlada Misa našeg fra Darka Grmače u 17 sati. Nakon Mise svi su pozvani na zajedništvo kod bratskoga stola na nogometnom igralištu u Kloštru Ivaniću.

Katolički tisak: Glas Koncila, Brat Franjo, Glasnik, SiM,  …