2. nedjelja po Božiću 5. siječnja 2020.

DRUGA NEDJELJA PO BOŽIĆU <— raspored

Svima vama i Vašim obiteljima želimo sretnu i blagoslovljenu Novu 2020. godinu.

Danas je prva nedjelja u mjesecu. Svojom molitvom i darovima mislimo na naše odgojne ustanove. Svoj dar za sjemenište možete staviti u škrabicu ispod kora. HVALA Vam!

Ponedjeljak, 06.01: BOGOJAVLJENJE – SVETA TRI KRALJA

Svete mise su u župnoj crkvi kao nedjeljom.

Uz svete mise biti će blagoslov vode, koju ćete moći ponijeti u svoje obitelji.

U Staroj Marči je sveta Misa i blagoslov vode u 11,00 sati.

U Cagincu je Misa u 9:30 sati.

Podsjećamo da Božićno vrijeme traje do sljedeće nedjelje Krštenja Gospodinova i da je poželjno da se obilježja Božića i božićnih blagdana – božićno drvce i Jaslice – zadrže u kući do tada kao što to jest i u našoj crkvi, osim ako idete na put i više nećete biti u kući.

BLAGOSLOV OBITELJI se nastavlja u utorak prema rasporedu koji je objavljen u župnom listiću i na internet stranici.

Redovit blagoslov obitelji završava u srijedu, 8.01., a nakon toga mogu se javiti one obitelji koje nisu bile kod kuće na dan blagoslova obitelji.

Ako smo nekog kojim slučajem preskočili, one koje nismo uspjeli pronaći jer im je nezgodan pristup stanu ili kući ili nemaju kučnog broja na vidljivom mjestu ili iz bilo kojeg drugog razloga neka se slobodno jave u župni ured telefonom i nazovu nas te jave ako žele naknadni blagoslov. U ovom sljedećem tjednu ćemo još blagosloviti one koji to žele.

Ovaj tjedan još uvijek župni ured ne radi ali ako imate potrebe dođite ili nazovite. Za hitne slučajeve u svako doba se možete obratiti.

Ovaj tjedan još nema vjeronauka u župi.

Mise možete uplatiti u redovito uredovno vrijeme župnog ureda za prvih šest mjeseci ove godine.

Tisak: GK, MAK za vjeroučenike,