23. NEDJELJA KROZ GODINU

Published by admin on

Danas je prva nedjelja u mjesecu. Svojim molitvama i darovima mislimo na naše odgojne ustanove. Hvala Vam unaprijed na Vašoj dobroti.

Danas poslijepodne članovi OFS-a  imaju mjesečnu skupštinu u 16,30.

Večeras, nakon večernje svete Mise bit će sastanak ŽPV-a i ŽEV-a. Potrebno je napraviti reviziju organizacije proslave Velike Gospe i pripremiti se za proslavu Male Gospe.

U srijedu je – blagdan MALE GOSPE – ROĐENJE BDM – za koji se pripremamo trodnevnom duhovnom obnovom koja započinje u nedjelju navečer 5.rujna.

Trodnevnu duhovnu pripremu vodi fra Vjeran Lazić, naš župni vikar.

18,15: Zajednička molitva krunice s razmatranjem

Prigoda za svetu ispovijed!

19,00: Večernja Euharistija i prigodna propovijed

Raspored svetih Misa na Malu Gospu u našem svetištu:

– Franjevke u 7,00; Karmel u 7,30 sati.

– u župnoj crkvi – svetištu: u 11 sati i u 19 sati

– svečana Misa i procesija crkvenim dvorištem s likom „Majke Milosrđa”

bit će navečer u 19 sati. Svi smo pozvani na slavlje Male Gospe!

– Prigoda za svetu ispovijed je uz svaku svetu Misu!

Molimo članove zbora, članove Ofs i Frame da budu na raspolaganju za trodnevnicu i sam dan blagdana te kroz sudjelovanje aktivni u tom velikom događaju župe.

Pozivamo nove članove u ministrante. Potaknite svoju djecu i unučad da se priključe i oplemene svoju mladost i svoje vrijeme te se uče živjeti uz svoje svećenike. Također pozivamo mlade u Framu da se priključe. Pozivamo i nove članove da se priključe u župne zborove, imamo ih tri pa slobodno izaberite i priključite se.

Katolički tisak: Glas Koncila, MAK za naše vjeroučenike,