33. nedjelja kroz godinu

1. studeni 2018.

Danas se sjećamo žrtve grada Vukovara i svih njegovih branitelja i stradalnika  i molimo snagu za istinski oprost.

U četvrtak, 22. studeni: blagdan je sv. Cecilije, mučenice – zaštitnice crkvene glazbe i pjevača.

Svim pjevačima koji svojim glasom doprinose ljepoti naših liturgijskih slavlja čestitamo blagdan sv. Cecilije, njihove zaštitnice.

Sve pjevače pozivamo u četvrtak na večernju Misu i prigodno druženje nakon svete Mise u našoj dvorani.

Slijedeća nedjelja: Nedjelja Krista Kralja svega stvorenoga, kojom završava ova crkvena – liturgijska godina.

Danas u našoj župi gostuje udruga RUAH. Njihovo je poslanje vrlo plemenito te stoga kao župa želimo i mi pomoći u njihovom nastojanju oko dobra. Oni se brinu za djecu s poteškoćama u razvoju i bolesnu djecu te pomažu njihovim roditeljima i obiteljima koje imaju takve članove. Oni će vam se sami kratko predstaviti a ispred crkve će vam ponuditi svoje proizvode kojima ćemo im, kupnjom istih, bar donekle olakšati teret života.

Tisak: G.Koncila, Radosna vijest, Listić KLOŠTAR …