BOGOJAVLJENJE – TRI KRALJA
6. siječnja 2019.

Prva je nedjelja u mjesecu pa se sjećamo i podržavamo svećenike na putu ređenja molitvom i materijalnom potporom. Preporućamo vam naše odgojne ustanove.

Božićno vrijeme traje do sljedeće nedjelje, blagdana Krštenja Gospodinova. U ovom Božićnom vremenu i dalje slavimo blagdan Božića a redoviti blagoslov traje u našoj župi još sutra.

Oni koji nisu bili kod kuće za blagoslov, oni koje smo slučajno preskočili, one koje nismo uspjeli pronaći jer im je nezgodan pristup stanu ili kući i iz bilo kojeg drugog razloga neka se slobodno jave u župni ured telefonom i nazovu nas te jave ako žele naknadni blagoslov. U ovom sljedećem tjednu ćemo još blagosloviti one koji to žele.

Ovaj tjedan pa nadalje župni ured radi kao i inače u redovito vrijeme. Ponedjeljkom i četvrtkom ne radi a utorkom, srijedom i petkom od 9-10 prije podne i od 16-17:30 poslije podne, te subotom od 9-10 prije podne. Za hitne slučajeve u svako doba.

Mise možete uplatiti u redovito uredovno vrijeme za prvih šest mjeseci ove godine.

Tisak: GK, MAK za vjeroučenike, Župni list “Kloštar”, …