KRŠTENJE GOSPODINOVO

13. siječnja 2019.

Današnjom nedjeljom Krštenja Gospodinova završava Božićno vrijeme i počinje vrijeme kroz godinu. Danas slobodno možete raskititi borove.

Danas poslije podne u 15,30 je mjesečna skupština OFS-a.

Pozivamo one obitelji koje nisu primile božićni blagoslov jer nisu bile kod kuće kada je svećenik dolazio, neka nazovu telefonom i dogovore blagoslov za dan i vrijeme kada je obitelj zajedno!

Župni vjeronauk još neće biti ovog tjedna ali onaj sljedeći tjedan nastavljamo redovito.

Ministrantski susreti su subotom u 11 sati.

SUSRETI MLADIH – FRAMA(franjevačka mladež)  subotom nakon večernje Mise, u 19.30

Mali zbor je subotom u 10 sati. Pozivamo svu djecu da se uključe.

Molitveno-katehetska zajednica, utorkom nakon večernje Mise! NASTAVLJA SE OD 22.1.2019. U 18.45

BIBLIJSKA GRUPA NASTAVLJA PRVOG PETKA U VELJAČI.

Utorkom je pobožnost sv. Antunu

Četvrtkom euharistijsko klanjanje.

Subotom je molitva krunice sa razmatranjem prije Mise i kratko  klanjanje nakon Mise.

***********************************************************************************

Završili smo božićni blagoslov obitelji prema redovitom rasporedu.

HVALA svima Vama i svim našim obiteljima na srdačnom gostoprimstvu, na lijepim susretima i zajedničkoj molitvi u Vašim domovima.

Hvala Vam i za Vaše darove kojima ste darivali svećenike i bogoslove.

Hvala našim vijećnicima, pratiocima i ministrantima koji su išli sa svećenicima i bogoslovima.

Sutra nakon večernje Mise spremit ćemo jaslice pa molimo one koji su bili uključeni u postavljanje da se okupimo sutra za sklanjanje jaslica.

Tisak: GK, MAK za vjeroučenike, Župni list “Kloštar”, …