8. NEDJELJA KROZ GODINU 3. 3. 2019.

Prva je nedjelja u mjesecu i na poseban način molimo za duhovna zvanja u našoj župi. U molitvi se sjetimo i Pape Franje koji ima zahtjevnu službu u ovim teškim vremenima.

U srijedu je Pepelnica – Čista srijeda. Započinjemo sveto korizmeno vrijeme duhovne priprave za največi kršćanski blagdan Uskrs. Svete Mise u srijedu na Pepelnicu su u Karmelu u 7:30 sati, u župnoj crkvi su Mise u 8:30 sati i navečer u 18 sati. Obred pepeljenja će biti na svakoj Misi.

Misa kod sestara franjevki je u 11:30 sati. Naše sestre franjevke slave 150 godišnjicu utemeljenja pa im i ovom prilikom čestitamo i od srca zahvaljujemo na njihovom življenju i djelovanju u našoj župi i cijelome svijetu.

Po običaju pobožnost Križnog puta će biti petkom i nedjeljom u 18 sati i nastavlja se sa svetom Misom.

Ovom prilikom opet zahvaljujemo svim instruktorima koji se žrtvuju i besplatno daju instrukcije našim župljanima. Velika je to stvar kojom oplemenjuju sebe dajući besplatno i oplemenjuju  korisnike instrukcija jer i oni besplatno primaju. Svi smo pozvani otkrivati ljepotu dobrote kroz besplatnost primanja i davanja.

Katolički tisak:

Glas Koncila, MAK, Glasnik SiM, Brat Franjo, Radosna vijest, Listić Kloštar