13. NEDJELJA KROZ GODINU

30. lipnja 2019.

Jučer smo imali župno hodočašće Majci Milosti na Trsat. Bio je to hodočasnički i turistički događaj, bilo je lijepo i nadamo se opet sljedeće godine pohoditi Trsat.

Proslavili smo i Petrovo jučer te smo i prošle nedjelje navjestili da će se skupljati “Petrov novčić” koji se šalje u Rim. Time dodatno potpomažemo nastojanja Pape Franje u njegovom dragocjenom pontifikatu. Priloge možete staviti u kasicu pod korom.

U srijedu, 3.7. je blagdan sv. Tome apostola i svećanije slavimo na večernjoj Misi.

U petak,5.7. blagdan – sv.Ćiril i Metod – zaštitinici Europe i naše Hrvatske franjevačke provincije. Svećanije slavimo na večernjoj Misi.

Kroz ljetno vrijeme (srpanj i kolovoz) mise su u župnoj crkvi po redovitom nedjeljom rasporedu s tim da će prvim nedjeljama u mjesecu Misa biti u Staroj Marči a ne u Gornjoj Obreškoj.

Uredovno vrijeme Župnog ureda kroz srpanj i kolovoz:

Utorkom i petkom: 9,00 – 10,00 i 17,00 – 18,30 sati.

Subotom: 9,00 – 10,00 sati. U slučaju bilo kakve potrebe, slobodno nas telefonski kontaktirajte u svako doba.

Dragi vjernici,

neka nam i kroz ljetno vrijeme u središtu naših nedjelja bude sveta misa.

Nemojmo zaboraviti na Božju zapovijed: “Spomeni se da svetkuješ dan Gospodnji!”

Katolički tisak: Glas Koncila, Brat Franjo, Glasnik SiM,

Listić …