14. NEDJELJA KROZ GODINU

7. srpnja 2019.

Prva je nedjelja u mjesecu i na poseban način molimo i doprinosimo za buduće svećenike i za pomoć odgojnim ustanovama, sjemeništu, u odgoju svećenika. Dobro je da tu budemo suradnici i u duhovnom i materijalnom smislu.

Utorak, 9. srpnja kroz naš Kloštar Ivanić i našu župu prolazi bratovština “Marijanski zavjet za Domovinu” na svom petom hodočašću od Osijeka do Dubrovnika. (letak na stoliću i plakat na oglasnoj ploći).

Bratovština poziva, naravno ako netko može, da ih u srijedu prati i s njima hoda i moli jedan dan hoda koji je od naše župe do Lijeve Luke – župa Martinska Ves, oko 19 km. Na plakatu imate broj na koji se možete javiti.

U četvrtak, 11. srpnja je blagdan sv. Benedikta, zaštitnika Europe. Svećanije slavimo na večernjoj Misi.

U subotu, 13. srpnja: blagdan je Majke Božje Bistričke. Blagdan slavimo uz molitvu krunice u 18,20 sati i večernju misu u 19,00 sati.

Uredovno vrijeme Župnog ureda kroz srpanj i kolovoz:

Utorkom i petkom: 9,00 – 10,00 i 17,00 – 18,30 sati.

Subotom: 9,00 – 10,00 sati. U slučaju bilo kakve potrebe, slobodno nas telefonski kontaktirajte u svako doba.

Danas je popodne skupština OFS-a. Skupština započinje u 16:30 sati.

Katolički tisak: Glas Koncila, Brat Franjo, Glasnik SiM,

Sluga Božji ANTIĆ, župni listić…