20. NEDJELJA KROZ GODINU

18. kolovoza  2019.

U našem svetištu Gospe Kloštarske – Majke Milosrđa svečano smo proslavili svetkovinu Uznesenja BDM – Veliku Gospu.

Hvala svima koji su na bilo koji način sudjelovali u uređenju crkve i našeg crkvenog dvorišta te trodnevnoj duhovnoj obnovi “U susret Velikoj Gospi”.

Hvala svima koji su na sam dan proslave bili aktivni i na raspolaganju, koji su radosno svjedočili ljubav prema Bogu i prema Mariji služeći ljudima vjernicima – hodočasnicima.

Hvala svima koji su darovali svoja dobra (novac, hranu i piće), koji su darovali svoje sposobnosti i vrijeme da sve bude lijepo usklađeno.

Uistinu mislimo da je bilo uspješno i lijepo. Opet smo kao župa potvrdili povezanost i jedinstvo.

Otac biskup je bio ugodno iznenađen našom župom i slavljem. Otišao je zahvalan  i ponosan. Čak je i ostavio novčani dar za naše svetište i naše siromahe.

Hvala svima za sve! Neka vam dobri Bog nadoknadi svu vašu ljubav koju ste pokazali kroz žrtvu i služenje.

Kroz sljedeći tjedan slavimo:

UTORAK – SV. BERNARD

SRIJEDA – SV. PIO X papa

ČETVRTAK – BDM KRALJICA

PETAK – BLAŽENI MIROSLAV BULEŠIĆ

SUBOTA – SVETI BARTOL apostol

Katolički tisak: Glas Koncila, Brat Franjo, Listi Kloštar, …