DRUGA NEDJELJA DOŠAŠĆA

8. prosinca 2019.

U podne danas palimo na trgu kod Pučkog doma drugu adventsku svijeću. Svi ste pozvani doći da kao i prošli put to zajedno učinimo i obogatimo ove dane molitvom i zajedništvom te ujedinimo naš Kloštar Ivanić u dobru.

Večeras nakon Sv. Mise je sastanak ŽPV I ŽEV.

Ovaj tjedan nastavljamo pohoditi bolesne i starije osobe koji ne mogu samostalno doći na Misu i ispovjed.

Srijeda: Graberje Ivaničko (Caginec, Derežani,  Grabersko i Deanovečko Brdo, Prkos)

Četvrtak: Lipovec, Krišci, Vinarska, Vinogradska i Križevačka

Sljedeće subote naše sestre Karmeličanke slave blagdan svetog Ivana od Križa. Misa će biti u 11 sati kod njih. Misu predvodi p. Niko Bilić a sestre pozivaju na slavlje. Navečer će također biti redovita Misa u 18 sati kod njih.

Sljedeća nedjelja je:

– 3. NEDJELJA DOŠAŠĆA – NEDJELJA CARITASA –

Pozvani smo svojim darovima pokazati djelotvornu ljubav prema našim bližnjima, a osobito siromašnim obiteljima s više djece.

Akcija s adventskim vjencima urodila je dobrim plodom. Skupili smo 5 tisuća kuna i time pomažemo našim župljanima. Ako znate obitelji kojima je potrebna pomoć ili nam ih preporučite ili njih potaknite da nam se jave.

Kalendare za iduću godinu možete nabavitI u Župnom uredu!

Mise se primaju u uredovno vrijeme za prvih šest mjeseci!

Tisak: G.Koncila, MAK za vjeroučenike,Listić KLOŠTAR i drugo …

RASPORED BOGOSLUŽJA

Nedjeljom i blagdanima