KRŠTENJE GOSPODINOVO 12. siječnja 2020.

Današnjom nedjeljom Krštenja Gospodinova završava Božićno vrijeme i počinje vrijeme kroz godinu. Danas slobodno možete raskititi borove i jaslice. Mnogi su prihvatili ovaj naš  poticaj da se zadrže bor i jaslice do kraja božićnog vremena i to nam je drago.

Danas je skupština OFS-a u 15:30 sati.

Župnog vjeronauka još neće biti ovog tjedna kao ni instrukcije ni molitvene grupe utorkom. Ministrantski susreti su subotom u 15 sati.

SUSRETI MLADIH – FRAMA  subotom nakon večernje Mise.

Utorkom je pobožnost sv. Antunu

Četvrtkom euharistijsko klanjanje.

Subotom je molitva krunice sa razmatranjem prije Mise i kratko  klanjanje nakon Mise.

Završili smo božićni blagoslov obitelji prema redovitom rasporedu.

HVALA svima Vama i svim našim obiteljima na srdačnom gostoprimstvu, na lijepim susretima i zajedničkoj molitvi u Vašim domovima.

Hvala Vam i za Vaše darove kojima ste darivali svećenike i bogoslove.

Hvala našim vijećnicima, pratiocima i ministrantima koji su išli sa svećenicima i bogoslovima.

Pozivamo one obitelji koje nisu primile božićni blagoslov jer nisu bile kod kuće kada je svećenik dolazio, neka nazovu telefonom i dogovore blagoslov za dan i vrijeme kada je obitelj zajedno!

Utorak u 16 sati micat ćemo jaslice pa molimo one koji su bili uključeni u postavljanje da se okupimo u utorak za sklanjanje jaslica.

Dobili smo donaciju desetak sobnih kompjutora. Nisu novi ali su dobri. Tko ima potrebu neka nam se javi, dajemo ih besplatno.

Tisak: GK, MAK za vjeroučenike, Župni list “Kloštar”, …