Obiteljska zajednica “Majke Milosrđa”

“OBITELJSKA ZAJEDNICA MAJKE MILOSRĐA”

“Obiteljska zajednica ” živi u krilu naše Župske zajednice i svjedoči kršćanske vrijednosti u  svojoj obitelji i sredini.
Osobitu pažnju posvećujemo kršćanskom odgoju djece i mladih.
Nedjeljom se okupljamo oko Euharistije, slušamo Božju riječ, molimo i pjevamo i redovito prakticiramo svete sakramente.

„Obiteljska zajednica“prve nedjelje u mjesecu organizira Obiteljsku misu u našoj župnoj crkvi.

“Obiteljska zajednica” jednom godišnje organizira obiteljsko hodočašće svih svojih članova u

Marijansko svetište gdje sudjelujemo u duhovnom programu kao hodočasnici, a nakon toga se

družimo u prijateljskom obiteljskom razgovoru, molitvi i pjesmi.

“Obiteljska zajednica” jednom godišnje (kada su svi slobodni) organizira obiteljski piknik

u prirodi gdje se svaki član velike obitelji može ugodno osjećati u igri, sportu, pjesmi ili

kulinarskom umijeću. Bio bi to dan obiteljskog zajedništva i druženja u prirodi.

I Vaša je obitelj pozvana biti dio velike Obitelji Majke Milosrđa!