ŽUPNE OBAVIJESTI

TREĆA NEDJELJA DOŠAŠĆA – Nedjelja Caritasa        17. prosinca 2017.

Danas – na nedjelju Caritasa pozvani smo posvjedočiti svoju ljubavi prema najpotrebnijima svojim darom. Djelatnici našeg Caritasa sa zahvalnoću prikupljaju Vaše darove na izlazu iz crkve! Hvala Vam na Vašoj dobroti!

Ujedno ćemo jedan dio vaših darova poslati u Caritas sv.Ante u Kninu koji vam zahvaljuje na Vašoj dobroti!

Danas nakon Obiteljske mise u 8,30 biti će ADVENTSKI SUSRET roditelja i vjeroučenika 4.5. i 6. razreda. Susret će biti ovdje u crkvi.

Danas popodne je susret djelatnika Caritasa

Danas nakon večernje mise u našoj župnoj crkvi je Božićni koncert. Dolaze nam pjevački zborovi djece i mladih: “Bachovine i Vivaldine” iz Zagreba.

Pozivamo vas na ovaj koncert koji će biti božićna čestitka svima vama!

Pohod bolesnim i starijim osobama nastavljamo ovaj tjedan:

Utorak (19.12.) od 9 sati Kloštar Ivanić – (osim ulice Kralja Tomislava)

Srijeda (20.12.) – ul.Kralja Tomislava i dom – Aura Centar.

HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za potrebe naše crkve! Pozivamo i ostale obitelji da sudjeluju u svojim mogućnostima.

U srijedu su u našoj crkvi postavljene infra grijalice (na tri mjesta) koje se uključuju po potrebi. Sustav grijanja će se još doraditi i upotpuniti!

Slijedeće nedjelje: Četvrta nedjelja došašća – Badnjak!                            Zato će raspored misa biti malo drugačiji. Prije podne mise su u župnoj crkvi po redovitom rasporedu, a u Cagincu prije podne nema mise.

Badnjak navečer: 18,00 – Dječja polnoćka (župa)

20,00 – Mise polnoćke u Cagincu i G.Obreški

22,00 – Misa polnoćka u Karmelu

24,00 – Velika polnoćka uz doček Betlehemskog svjetla.

Kalendare za iduću godinu možete nabavitI nakon mise i preko tjedna u Župnom uredu! Svete mise se primaju za prvih šest mjeseci!

Obavijest za vijećnike: Sutra postavljamo jaslice!

Tisak: G.Koncila, MAK za djecu, Glasnik SiM i listić KLOŠTAR…