ŽUPNE OBAVIJESTI

BOŽIĆ – ROĐENJE GOSPODINOVO                      25. prosinca 2017.

Dragi vjernici!

Svima Vama, Vašim obiteljima, cijeloj našoj župi i svim ljudima dobre volje čestit i blagoslovljen Božić žele vam vaši franjveci, sestre franjevke i sestre karmeličanke!

BOŽIĆ – svete mise su po nedjeljnom rasporedu u župi i filijalama!

Uz obiteljsku misu u 8,30 biti će blagoslov djece!

Utorak, 26. prosinca: sv. Stjepan Prvomučenik –   Svete mise su  kao nedjeljom u župnoj crkvi i Cagincu u 9,30 (G.Obreška nema mise!)

Sveta misa u 11,00 sati je za sve pokojne Stjepane i Štefanije.

Sv.Obitelj – Isusa, Marije i Josipa liturgijski se slavi u subotu, jer je u nedjelju Stara Godina.

Slijedeća nedjelja: STARA GODINA.

Uz Obiteljsku misu u 8,30 i župnu misu u 11,00 sati će biti blagoslov obitelji, a u 17,00 sati je MISA ZAHVALNICA!

BLAGOSLOV OBITELJI počinje u srijedu, 27.prosinca na blagdan sv.Ivana, prema rasporedu koji je objavljen u Božićnom broju župnog lista “KLOŠTAR“ ili ga možete pročitati na oglasnoj ploči ispred crkve.

Lijepo molimo članove ŽPV-a i muškarce koji prate svećenike kod blagoslova obitelji da se jave u Župni ured radi dogovora!

HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom sudjeluju u potrebama naše crkve i samostana. Pozivamo i ostale obitelji da se odazovu u svojim mogućnostima. Unaprijed vam zahvaljujemo!

Tisak:

G.Koncila,  Božićni župni list „KLOŠTAR“ po cijeni od 10 kn….

Kalendare možete nabaviti u Župnom uredu….