ŽUPNE OBAVIJESTI

TREĆA VAZMENA NEDJELJA                                        15.travnja  2018.

Nastavljamo s redovitim vjeronaučnim župnim susretima za sve naše vjeroučenike.

Danas nakon Obiteljske mise – susret za vjeroučenike 4. i 5.razreda, a slijedeće nedjelje za vjeroučenike 6.razreda.

Podsjećamo roditelje naših prvopričesnika i krizmanika da je dužnost svakog vjeroučenika redovito sudjelovati u župnoj katehezi i nedjeljom na svetoj misi. Isto tako roditelji prvopričesnika i krizmanika moraju u Župnom uredu provjeriti podatke u svom Obiteljskom kartonu i preuzeti svoju Obiteljsku knjižnicu i to što prije. Nemojmo čekati zadnji čas!

To su uvjeti za primanje svetih sakramenata i vrijede za sve.

Slijedeće nedjelje, 22.04. u 10,00 sati biti će misa u Obreškoj kod poklonca sv.Jurja, a u slučaju kiše misa u kapeli (umjesto ponedjeljka, 23.04.).

Redoviti susreti:

Zajednička krunica – prije večernje mise

Utorkom – požnost sv.Antunu

Četrtkom – klanjanje pred Presvetim

Katolički tisak:

Glas Koncila – čitajte o 3. Hodočašću Sisačke biskupije u naše Svetište Majke Milosrđa,  MAK za vjeroučenike, Radosna vijest, Brat Franjo,…

Listić – ponesite starijima i bolesnim osobama!