ŽUPNE OBAVIJESTI

Published by admin on

1. KORIZMENA NEDJELJA

5.ožujka  2017.

Danas je prva nedjelja u mjesecu. Svojim molitvama i darovima mislimo na naše odgojne ustanove. Svoj dar možete staviti u škrabicu ispod kora.

Na čistu srijedu – pepelnicu smo započeli sveto korizmeno vrijeme – vrijeme naše kršćanske priprave za Uskrs. Nastojmo ovo vrijeme obilježiti osobnom i zajedničkom molitvom, čitanjem Svetog Pisma, aktivnim sudjelovanjem u Euharistiji i dobrim djelima ljubavi prema bližnjima!

Danas uz obiteljsku misu u 8,30 sati:

Korizmeni susret roditelja  i vjeroučenika 1. razreda.

Slijedeće nedjelje uz Obiteljsku misu u 8,30:

Korizmeni susret roditelja i vjeroučenika 2.razreda.

Danas poslije podne je redovita skupština OFS-a.

Ovaj tjedan su korizmene kvatre (srijeda, petak i subota), a nakana molitve  i posta  je za obraćenje grešnika.

Korizmeni križni put je u našoj crkvi petkom i nedjeljom u 18,00 sati (prije večernje mise).

Važno!

Uz redovite tjedne susrete i pobožnosti u ovoj korizmi pozivamo  vas da se uključite u slijedeće susrete:

BIBLIJSKI SAT- upoznajmo Bibliju – srijedom nakon večernje svete mise

KATEHEZA ZA ODRASLE – upoznajmo svoju vjeru – četvrtkom nakon večernje mise i klanjanja

ŽUPNI ZBOR – petkom nakon večernje svete mise

Svaki od vas je dobrodošao na ove susrete!

Katolički tisak:

Glas Koncila, MAK za djecu, Radosna vijest, Glasnik SiM, Listić Kloštar