ŽUPSKE OBAVIJESTI

Published by admin on

1. KORIZMENA NEDJELJA                                                             26.ožujka  2016.

Danas nakon Obiteljske mise: Korizmeni susret roditelja i vjeroučenika 5.razreda u vjeronaučnoj dvorani!

Danas u 10,00 sati misa u Sobočanima!

Od danas je večernja misa u 19,00 sati (nedjeljom i radnim danom).

Slijedeće subote (1.04.) u Kutini je SUSRET KRIZMANIKA Ivanić-gradskog i Kutinskog dekanata sa biskupom. Svi naši Krizmanici idu na susret autobusom koji polazi u 7,30 sati ovdje od crkve, a krizmanici iz Caginca neka čekaju kod grobljanske kapelice na parkiralištu.

Slijedeće nedjelje je u našoj župi XI. Korizmeni križni put koji se odvija pod geslom: “ZA ŽIVOT”. Križni put započinje obiteljskom misom u 8,30 sati: Kloštar-ulica Svetog Duha-Sobočani-Grabersko brdo-Derežani-Caginec-Prkos-Braće Kalčića-Duga ulica-Kloštar (oko 15 km).

Pozivamo sve Vas, roditelje, djecu i mlade da sudjelujete u što većem broju na ovom križnom putu “ZA ŽIVOT”.

Korizmeni Križni put u župnoj crkvi je petkom i nedjeljom u 19,00 sati.

Župni vjeronaučni susreti – po redovitom rasporedu!

Ovaj tjedan započinje korizmeni pohod bolesnima i starijima kako bi se  i oni mogli ispovijediti i pričestiti za Sveti Uskrs. Lijepo molimo ukućane da prijave u Župnom uredu one bolesnike kojima se do sada nije dolazilo.

Raspored pohoda za ovaj tjedan:

Utorak (28.03.): Donja i Gornja Obreška, Stara Marča

Srijeda (29.03.): Lipovec Lonjski i Ščapovec

Četvrtak (30.03): Čemernica, Predavec i Križci

Petak (31.03.): Caginec, Prkos, Derežani, Graberje Ivaničko,

Grabersko brdo i Deanovečko brdo

**********************

Srijeda (5.04.):  Bešlinec, Sobočani i Vinarska ulica (Vinari)

Četvrtak (6.04.): Kloštar Ivanić

Raspored je i na oglasnoj ploči!

Katolički tisak:

Glas Koncila, Radosna vijest, …

Župni listić “KLOŠTAR” – ponesite i onima koji su stariji i bolesni!