ŽUPNE OBAVIJESTI

Published by admin on

29.NEDJELJA KROZ GODINU – M I S I J S K A                      22. listopada 2017.

 Danas u Crkvi slavimo MISIJSKU NEDJELJU. Darovi vjernika namijenjeni su za potrebe misija i naših misionara. HVALA vam na vašoj dobroti!

Danas nakon Obiteljske mise biti će susret vjeroučenika 6.razreda u našoj župnoj vjeronaučnoj dvorani.

Danas navečer, nakon večernje mise, susret djelatnika Caritasa!

TJEDNI SUSRETI I POBOŽNOSTI :

 Utorak: Pobožnost sv.Antunu

Četvrtak nakon večernje mise: Euharistijsko klanjanje

Petkom nakon večernje mise: Biblijsko-liturgijska zajednica

Slijedeće subote, 28.listopada: 2. BISKUPIJSKO HODOČAŠĆE    

                                                     u naše svetište Majke Milosrđa.

Program: 

10,00 – okupljanje hodočasnika                                                                                          10,30 – zajednička molitva krunice i ispovijedanje                                                      11,00 – svečana procesija i hodočasnička misa                                                      Predvoditelj: mons.Vlado Košić, biskup sisački uz župnike i kapelane

Pozivamo Vas, domaće vjernike, da se u što većem broju pridružimo ovom hodočasničkom slavlju kao štovatelji Majke Milosrđa.

Zato slijedeće subote svi prvopričesnici imaju vjeronauk u 9,00 sati!!!

Važno!

U našoj Župi želimo osnovati “OBITELJSKU ZAJEDNICU” u koju pozivamo sve kršćanske obitelji, osobito mlađe obitelji sa više djece, koje nastoje po svojoj vjeri živjeti, svoju djecu kršćanski odgajati, prakticirati nedjeljnu misu i dnevnu molitvu te biti dobar primjer drugim obiteljima.

Obitelji koji se žele uključiti u veliku “Obiteljsku zajednicu Majke Milosrđa” mogu nakon mise u sakristiji dobiti prigodno pismo te se upoznati sa ovom nakanom i uzeti pristupnicu koju će kod kuće popuniti i slijedeće nedjelje staviti ovdje pred oltar u košaricu (“Obiteljska zajednica Majke Milosrđa”).

 

Tisak: G.Koncila, novi MAK za vjeroučenike, Brat Franjo,Glasnik SiM