4. NEDJELJA KROZ GODINU

U srijedu slavimo blagdan Prikazanja Gospodinova – Sviječnica. Ujedno je to Dan posvećenog života koji na poseban način slavimo mi redovnici i redovnice: Sestre Karmeličanke, sestre Franjevke i mi. Svećenije slavimo na večernjoj Misi. Toga dana će te moći u predvorju crkve kupiti svijeće koje ćemo blagosloviti na samoj Misi.

U četvrtak, slavimo sv. Blaža – Vlaha, biskupa i mučenika. Na večernjoj Misi svećanije slavimo i bit će blagoslov grla. Naša sestra Blaženka slavi svoj imendan toga dana pa ćemo joj tada čestitati i zahvaliti za njezin trud i žrtvu koju živi u našoj župi kao vjeroučiteljica i katehistica u župi.

Sljedeći tjedan su prvi petak i prva subota u mjesecu. Preporučamo pobožnost devet prvih petaka u čast Srcu Isusovu.

Sljedeće nedjelje je skupština OFS-a u 15:30 sati.

Katolički tisak: Glas Koncila, MAK, Radosna vijest, Novi broj Brata Franje, …

5. NEDJELJA KROZ GODINU

7. veljače 2022.