DUHOVI – PEDESETNICA

Danas slavimo svetkovinu Duhova – Pedesetnicu. Danas je rođendan Crkve i dan kada se ona objavila svijetu.

U Sobočanima je proštenje i sveta Misa u 11,00 sati.

Sutra – Duhovski ponedjeljak – MARIJA – MAJKA CRKVE:

Blagdan slavimo večernjom svetom misom u 19,00 sati.

U utorak je dvanaesti utorak u čast Sv. Antunu a nakon Mise redovito Biblijska grupa-vjeronauk za odrasle.

U srijedu je blagdan Pohoda BDM i tim blagdanom završava svibanj i svibanjske pobožnosti.

Četvrtkom klanjanje nakon Mise.

Petak je Prvi Petak i prije Mise molimo Zlatnu krunicu i litanije u čast Presvetog Srca Isusova. Na Misi je pričest pod „obje prilike“. Ovo je zadnji petak u našoj župnoj Velikoj devetnici u čast Presvetog Srca Isusova.

U subotu 3. lipnja u Sisku se slavi Sv. Kvirin, zaštitnik sisačke biskupije. Biskup poziva sve koji mogu da se pridruže. U 10 sati počinje procesija od katedrale do crkve Sv. Kvirina. Misa počinje u 11 sati. Posebno su pozvani svi Kud-ovi da sudjeluju u procesiji i Misi a nakon Mise je za sve Kud-ove osiguran i ručak.

Sljedeće nedjelje slavimo PRESVETO TROJSTVO.

U nedjelju je proštenje u Bešlincu, misa je u 11,00 sati a misne nakane možete upisati prije Mise u kapeli. Molimo one koji se brinu za kapelu u Bešlincu da je pripreme za slavlje.

Sljedeće nedjelje je skupština OFS-a u 16:30 sati.

Zahvaljujemo svim instruktorima koji  svoje vrijeme nesebično daruju i posvećuju učenicima dajući im instrukcije. Znamo da su mnogim učenicima instrukcije pomogle u prevladavanju zahtjevnog gradiva. Još je ostalo samo nekoliko tjedana do kraja školske godine.

7. USKRSNA NEDJELJA

21. svibnja 2023.

PRESVETO TROJSTVO

8. lipnja 2023.