Župa Kloštar Ivanić

PETA VAZMENA NEDJELJA

2. SVIBNJA 2021.

Danas OFS ima svoju skupštinu u 16:30 sati.

Prva je nedjelja u mjesecu u kojoj molimo i doprinosimo za duhovna zvanja. Prošle nedjelje smo imali priliku čuti svjedočanstvo mladih ljudi koji su izabrali duhovni poziv – svećeništvo. Podržimo njih i sve koji su na tom putu u skladu sa svojim mogućnostima.

Mjesec je svibanj i jučer smo započeli svibanjske pobožnosti. Molitva krunice prije večernje Mise svakoga dana u 18:20 sati. Potičemo vas na ovu uzvišenu pobožnost koja je izvor mnogih milosti. Ako ne možete sami moliti, dođite u župnu crkvu koja je ujedno i biskupijsko svetište i zajedno molite s drugim moliteljima. Molitva je istinska snaga čovjeka vjernika.

Sutra, u ponedjeljak je blagdan svetih Filipa i Jakova, svečanije slavimo na večernjoj svetoj Misi.

Utorkom je pobožnost sv. Antunu u 19 sati. U utorak nakon Mise je zadnja kateheza našeg fra Mislava. Svi ste pozvani.

Četvrtkom je euharistijsko klanjanje nakon večernje Mise.

Sljedeći petak navečer u 20 sati je ispovjed krizmanika a sljedeće subote sveta Krizma u našoj župi. Prva grupa je u 9 sati a druga grupa u 11 sati.

Krizmati dolazi velečasni Tugomil Radiček, biskupov delegat.

Katolički tisak:

Glas Koncila, Brat Franjo,…

RASPORED BOGOSLUŽJA

Nedjeljom i blagdanima