Župa Kloštar Ivanić

TREĆA VAZMENA NEDJELJA

treća vazmena nedjelja

18. travnja 2021.

U utorak nastavljamo s pobožnošću 13 utoraka u čast sv. Antunu.

Utorkom nakon Mise kroz sljedećih mjesec dana fra Mislav održava katehezu – vjeronauk za odrasle. Mogu doći svi koji su zainteresirani a tema je Uskrsnuće i teme povezane s tim velikim i bitnim događajem za našu vjeru. Održavat će se u crkvi.

Sljedećeg petka u 20 sati je roditeljski sastanak za roditelje ovogodišnih krizmanika. Krizma se održava 8. svibnja i to u dvije grupe. Jedna grupa će imati krizmu u 9 sati ujutro a druga grupa u 11 sati. Detalje ćemo objaviti na sastanku a sastanak je u crkvi.

Sljedeća nedjelja je nedjelja Dobrog Pastira, dan kada se moli za duhovna zvanja. Po preporuci biskupa kroz ovaj tjedan ćemo na večernjim Misama moliti za duhovna zvanja, postojeća i nova. Roditelji podržavajte svoju djecu ako žele ostvariti svoj život u duhovnom pozivu.

Katolički tisak: Glas Koncila, MAK za djecu, Glasnik SiM, …

RASPORED BOGOSLUŽJA

Nedjeljom i blagdanima

 • 7:00h - sestre franjevke
 • 7:30h - sestre karmelićanke
 • 8:30h - župna crkva
 • 9:45h - župna crkva
 • 11:00h - župna crkva
 • 17:00h - župna crkva
 • 19:00h - župna crkva

Radnim danom

 • 7:00h - sestre franjevke
 • 7:30h - sestre karmelićanke
 • 19:00h - župna crkva
ŽUPNI URED

(radno vrijeme)

Ponedjeljak, srijeda i petak

 • 9:00h – 10:00h
 • 17:00h – 18:30h

Subota

 • 09:00h – 10:00h