TREĆA VAZMENA NEDJELJA

Published by Marko Kruljac on

treća vazmena nedjelja

18. travnja 2021.

U utorak nastavljamo s pobožnošću 13 utoraka u čast sv. Antunu.

Utorkom nakon Mise kroz sljedećih mjesec dana fra Mislav održava katehezu – vjeronauk za odrasle. Mogu doći svi koji su zainteresirani a tema je Uskrsnuće i teme povezane s tim velikim i bitnim događajem za našu vjeru. Održavat će se u crkvi.

Sljedećeg petka u 20 sati je roditeljski sastanak za roditelje ovogodišnih krizmanika. Krizma se održava 8. svibnja i to u dvije grupe. Jedna grupa će imati krizmu u 9 sati ujutro a druga grupa u 11 sati. Detalje ćemo objaviti na sastanku a sastanak je u crkvi.

Sljedeća nedjelja je nedjelja Dobrog Pastira, dan kada se moli za duhovna zvanja. Po preporuci biskupa kroz ovaj tjedan ćemo na večernjim Misama moliti za duhovna zvanja, postojeća i nova. Roditelji podržavajte svoju djecu ako žele ostvariti svoj život u duhovnom pozivu.

Katolički tisak: Glas Koncila, MAK za djecu, Glasnik SiM, …