PRESVETO TROJSTVO


Danas je nedjelja Presvetog Trojstva i veliki blagdan; naši Bešlinčani danas osobito slave. Čestitamo im na ovom slavlju i želimo mir i blagoslov u njihovim obiteljima te ustrajnost na putu dobra.

U utorak je, 11. utorak u čast Sv. Antunu svecu cijelog svijeta. Biblijska grupa-vjeronauk za odrasle je nakon večernje Mise.

U srijedu je posljednje zasjedanje za Sinodu u Sisku. Prilično su važni ovi sastanci za cijelu Katoličku crkvu i vjerujemo da će mnoga dobra iz ovog truda proizići za cijeli svijet.

U srijedu nakon večernje Mise je čišćenje i uređenje dvorišta za blagdan Tijelova, molimo Ofs i Framu da se uključe u akciju.U petak je blagdan Pohoda BDM i zadnji je dan mjeseca svibnja. Svečanije slavimo na večernjoj Misi. Toga dana naši mladi Framaši idu na duhovnu obnovu. Naši ministranti idu u subotu na susret u Viroviticu. Želimo da im ove duhovne aktivnosti budu na izgradnju njihove vjere i njihove duše te tako postanu i ostanu zauzeti župljani svoje župe, duhovne obitelji.

DUHOVI - PEDESETNICA

19. svibnja 2024.

9. NEDJELJA KROZ GODINU

1. lipnja 2024.